Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Akcje
Akcje 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 stycznia 2012 13:31

AKCJE ROK 2011

29.06.2011 r. - wyjazd do palącej się trawy na łąkach nad omulwią. Pożar zlokalizowano i dogaszono. W akcji brało udział OSP Kadzidło i OSP Gleba.


20.07.2011 r. - wyjazd do usuwania połamanych gałęzi podczas burzy,  na drodze Jeglijowiec - Kadzidło. W akcji brało udział 6-ciu strażaków.


23.07.2011 r. - wyjazd do zabezpieczenia miejsca przy rozbitym przystanku autobusowym w miejscowości Gleba. Zabezpieczenie polegało na  zdemontowaniu zwisającego dachu, uprzątnięciu porozrzucnych cegieł i ogrodzeniu terenu taśmą ostrzegawczą. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


05.08.2011 r. - wyjazd do zagrożenia miejscowego Gleba 60 - likwidacja gniazda szerszeni. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


05.08.2011 r. - wyjazd do zagrożenia miejscowego Gleba 53 - likwidacja gniazda os. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


20.08.2011 r. - wyjazd do zagrożenia miejscowego Kierzek -udrożnienie przepustu pod drogą na rowie melioracyjnym po ulewnym deszczu. W akcji brało udział 6 - ciu strażaków.


22.08.2011 r. - wyjazd do likwidacji gniazda szerszeni w miejscowości Chudek 67. W akcji brało udział 4 strażaków.


10.09.2011 r. - wyjazd do likwidacji gniazda szerszeni - Gleba 65. W akcji uczestniczyło 4 strażaków.


30.09.2011 r. - wyjazd do pożaru lasu w miejscowości Piasecznia. W akcji brały udział PSP Ostrołęka, OSP Wach i OSP Gleba- 5 strażaków. Akcja trwała do późnych godzin wieczornych, a OSP Gleba została na zabezpieczeniu terenu do następnego dnia do południa.


09.10.2011 r. - wyjazd do Siarczej Łąki w celu poszukiwania zaginionej osoby. Poszukiwania zakończono, zaginioną zlokalizowano w szpitalu. W akcji brały udział jednostki OSP Kadzidło, Dylewo, Wach, Gleba oraz policja.


05.11.2011 r. - wyjazd do pożaru kościoła w Wachu. Do tej akcji wyjechało 6 strażaków z OSP Gleba. W całej akcji brało udział 11 wozów bojowych : PSP Ostrołęka-4, OSP Kadzidło-2, OSP Wach-1, OSP Gleba-1, OSP Dylewo-1, PSP Maków-1, PSP Przasnysz-1. Akcja polegała na gaszeniu płonącego dachu dlatego w akcji korzystano z 3 drabin samochodowych.


28.11.2011 r. - wyjazd do usuwania powalonych drzew podczas nocnej wichury na drodze Obierwia - Dylewo i Dylewo - Chudek. W akcji brało udział 3 strażaków.


 

Wykaz druhów biorących udział w akcjach w 2011 roku.


1.  Adam Dawid                     I I I I I I I                                  Z

2.  Krzysztof Dawid              I                                        Z

3.  Jarosław Olk                                                            Z

4.  Leszek Tyc                        I I I                                     Z

5.  Adam Tabaka                   I I I                                      Z

6.  Dorota Tabaka                 I I

7.  Piotr Murach                     I I I I

8.  Henryk Gut

9.  Jerzy Gut                          I I I I

10. Zdzisław Giers

11. Diana Pojawa                  I I I I

12. Tadeusz Woźniak           I I I I I I I I                                    Z

13. Tomasz Pokora               I I I I I I I I                                     Z

14. Zdzisław Pokora             I I I I I I I I I I I                                  Z

15. Mariusz Suchecki           I                                        Z

16. Przemysław Grala          I

17. Karol Deptuła

18. Rafał Staśkiewicz

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 18:04
 
Copyright © 2019 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.