Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Ewidencja członków OSP
Ewidencja członków OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 stycznia 2012 14:32

 

 

Ewidencja  członków OSP Gleba  2019r.

 

 

Lp

Nazwisko i imię

S

Rok wst.

M.G.

M.K.

Szkol

Straż

Str. Wz.

Br.

Sr.

Zł.

ZWL

Szkol.

Med.

Szkol.

K.Ruch.

1

Parzych Henryk

H

1991

 

 

 

 

x

 

 

25

 

 

2

Dawid Henryk

H

1974

x K

 

 

x

x

x

x

40

 

 

3

Dawid Adam

 

2006

x K

x B

x

x

x

x

 

10

x

 

4

Dawid Krzysztof

 

2008

x K

x B

x

x

x

 

 

5

 

x

5

Staśkiewicz Rafał

W

2011-17

x

 

x

 

 

 

 

5

 

 

6

Suchecki Mariusz

 

2008

x K

x B

x

x

x

 

 

5

x

 

7

Dawid Paweł

R

2003-12

 

 

 

 

 

 

 

5

x

 

8

Olk Jarosław

 

2004

K

x

x

x

x

 

 

10

x

 

9

Tyc Leszek

 

2009

x K

x B

x

x

x

 

 

5

 

 

10

Tabaka Tadeusz

 

1972

x K

 

 

 

x

 

 

45

 

 

11

Pijanowski Cezary

 

2013

x K

x

x

 

 

 

 

 

 

 

12

Tabaka Czesław

H

1969

x K

 

 

 

x

x

x

45

 

 

13

Tabaka Adam

 

2005

x K

x B

x

x

x

 

 

10

 

 

14

Chorążewicz Dorota

 

2009

x K

x

x

x

 

 

 

5

 

 

15

Murach Kazimierz

H

1984

K

 

 

 

x

x

x

30

 

 

16

Murach Piotr

R

2008-16

x K

x

x

 

 

 

5

 

 

17

Gut Henryk

 

1982

x K

x B

x

 

x

x

 

35

 

 

18

Gut Stanisław

H

1974

x K

 

 

 

x

 

 

40

 

 

19

Gut Jerzy

 

2005

x K

x B

x

x

x

 

 

10

x

 

20

Giers Zdzisław

 

1981

x K

x B

x

 

x

x

 

35

 

 

21

Zawalich Diana

X

2009

x K

x

x

x

x

 

 

5

 

 

22

Woźniak Tadeusz

W

2009-12

 


x

x

 

 

 

 

x

 

23

Deptuła Karol

X

2010

x K

x

x

x

x

 

 

5

 

 

24

Pokora Zdzisław

X

1991

x K

x B

x

x

x

x

x

25

 

x

25

Pokora Tomasz

X

2007

x K

x B

x

x

x

x

 

10

x

x

26 Grala Przemysław
2010 x K x B x x x 5
27 Kurzac Kamil
2013 x x
28 Gleba Wojciech
2013 x x
x x

29

Olkowska Natalia

 

2014

x K

x

x

x

 

 

 

 

 

 

30 Cichocka Katarzyna W 2014-17
31 Kuzia Bartłomiej
2015 x K x x x
32 Kasiński Marcin W 2016-18
33 Zawalich Marcin R
2016-17
x x
34 Kurzac Karolina
2016 x K x x
35 Niedźwiecki Marcin
2018 x K x
36 Grala Milena 2019 K x

 

LEGENDA:

 

S                      -        Składka

H                      -        Członek honorowy

R                      -        Rezygnacja

W                     -       Wykreślenie

K                      -        Kurtka

M.G.                 –       Mundur galowy

B                      -        Ubranie bojowe

M.K.                  –      Mundur koszarowy

Szkol. Straż.     –      Szkolenie Strażackie

Str. Wz.            –      Strażak Wzorowy

Br.                    –      Brązowy Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa

Sr.                    –      Srebrny Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa

Zł.                     –      Złoty Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa

ZWL                  –      Odznaka Za Wysługę Lat

Szkol. Med.       –      Szkolenie przedmedyczne

Szkol. K.Ruch   –      Szkolenie Kierowanie Ruchem

Poprawiony: niedziela, 07 kwietnia 2019 14:01
 
Copyright © 2019 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.