Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Zebrania sprawozdawcze
Zebrania sprawozdawcze PDF Print Email
Written by   
DATE_FORMAT_LC2

W dniu 05.02.2010r. odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Gleba. Na zebranie przybyli przwdstawiciele ZG ZOSP RP z Kadzidła, Wójt Gminy Kadzidło i Starosta Powiatu Ostrołęckiego. W trakcie zebrania w wypowiedziach zaproszonych gości padło wiele ciepłych słów pod adresem naszej jednostki, a także propozycje dotacji na zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia do nowo otrzymanego samochodu STAR 244.

 

W dniu 11.02.2011 r. o godz. 18 w świetlicy wiejskiej odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Gleba. W zebraniu uczestniczyło 19 druhów OSP Gleba co stanowi ok. 53% wszystkich członków czynnych i honorowych. Na zebranie przybyli zaproszeni goście ZG ZOSP RP w Kadzidle , Wójt Gminy Kadzidło oraz Przewodniczący Rady Gminy w Kadzidle. Podczas zebrania odbyły się wybory ZARZĄDU OSP, KOMISJI REWIZYJNEJ, DELEGATÓW NA ZJAZD GMINNY ZOSP RP I PRZEDSTAWICIELI DO ZARZĄDU GMINNEGO ZOSP RP. W wyniku głosowania dokonano wielu zmian w składzie władz OSP. Szczegółowy wykaz nowych władz w zakładce WŁADZE OSP.

 

Dnia 10.02.2012 r. odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Gleba. Na zebranie przybyło 18 druhów z naszej jednostki. W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele władz gminnych. Wójt Gminy p. Dariusz Łukaszewski i Przewodniczący Rady Gminy p. Jacek Płoski. Zarząd Gminny ZOSP RP reprezentowali Prezes dh. Michał Kaczyński, Komendant dh. Zdzisław Parzych i Członek Zarządu dh. Stanisław Gadomski. W trakcie zebrania podjęto Uchwałę o działalności organizacyjno-programowej na rok 2012.

 


Zgodnie z zapowiedzią w dniu 01.02.2013 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Gleba. W zebraniu uczestniczyło 16 druhów z OSP Gleba i 4 gości z Kadzidła - Wójt Gminy p. Dariusz Łukaszewski, Przewodniczący Rady Gminy p. Jacek Płoski, Prezes ZG ZOSP RP w Kadzidle dh. Michał Kaczyński i Prezes Honorowy ZG ZOSP RP w Kadzidle dh. Stanisław Gadomski. Podczas zebrania prezes OSP Gleba Zdzisław Pokora przedstawił sprawozdanie z działalności za rok 2012. Na wniosek Komisji Rewizyjnej Zarząd OSP otrzymał absolutorium od członków zgromadzonych na walnym zebraniu. Podjęto także Uchwałę o działalności organizacyjno-programowej na rok 2013. Zdjęcia w galerii.

 

Dnia 07.02.2014 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Gleba  Na zebranie przybyło 21 druhów w mundurach galowych, co znacznie podkreśliło wizerunek tego spotkania. W zebraniu uczestniczyli także zaproszeni goście: pan Stanisław Kubeł - Starosta ostrołęcki, pan Dariusz Łukaszewski - Wójt Gminy kadzidło, ks. kan. Ryszard Kłosiński - Kapelan strażaków, dh. Michał Kaczyński - Prezes ZOG ZOSP RP, dh. Stanisław Kur - Przew. Rady Gminy, dh. Zdzisław Parzych - Komendant gminny i dh. Stanisław Gadomski - Honorowy Prezes ZOG ZOSP RP. Po sprawozdaniu z działalności, sprawozdaniu finansowym i sprawozdaniu Komisji Rewizyjnej za rok 2013 jednogłośnie udzielono absolutorium dla Zarządu OSP. Podczas zebrania podjęto uchwałę w sprawie pozyskania środków na zakup używanego średniego samochodu pożarniczego w I półroczu tego roku. Drugą pilną sprawą jest naprawa lub modernizacja dachu na budynku remizy. Po części oficjalnej odbył się strażacki poczęstunek dla wszystkich uczestników zebrania.

 

W dniu 06.02.2015 roku  w świetlicy wiejskiej odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Gleba. W zebraniu uczestniczyło 19 druhów z naszej jednostki, a także zaproszeni goście pan Dariusz Łukaszewski - wójt gminy, druh Zdzisław Parzych - komendant gminny i pan Stanisław Kubeł - starosta ostrołęcki. Na zebraniu podsumowano działalność naszej jednostki w roku 2014 i podjęto uchwałę w sprawie działalności programowej na rok 2015, w której zapisano do realizacji wymianę dachu na budynku remizy.

 

Dnia 29.01.2016 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Gleba. Na zebranie przybyło 20 druhów i 5 gości. Z zaproszonych gości przybyli: Janusz Głowacki - Prezes ZP ZOSP RP w Ostrołęce, Dariusz Łukaszewski - Wójt Gm. Kadzidło, Michał Kaczyński - Prezes ZOG ZOSP RP w Kadzidle, Zdzisław Parzych - Komendant gminny i Stanisław Gadomski - Prezes honorowy ZOG ZOSP RP w Kadzidle. W czasie obrad wybrano nowe władze OSP. W skład Zarządu weszli:  Zdzisław Pokora - Prezes, Jerzy Gut - Wiceprezes, Tomasz Pokora - Wiceprezes-naczelnik, Adam Tabaka - Zastępca naczelnika,  Dorota Chorążewicz - Skarbnik, Mariusz Suchecki - Sekretarz, Kazimierz Murach - Gospodarz,  Diana Zawalich - Kronikarz. Komisja rewizyjna bez zmian.

 

Zgodnie z zapowiedzią dnia 21 lutego 2017r. odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Gleba. W trakcie zebrania podsumowano działalność społeczną i statutową  za miniony 2016 rok. W działalności bojowej należy podkreślić, że nasza jednostka była dysponowana przez MSK 22 razy do różnych zdarzeń i 22 razy wyjeżdżała, czyli frekwencja 100 %. Przedstawiono także sprawozdanie finansowe za 2016 rok, oraz plan działalności na 2017 rok. Na wniosek Komisji Rewizyjnej jednogłośnie udzielono absolutorium zarządowi i przyjęto uchwałę programową w sprawie działalności na 2017 rok. Wśród licznie przybyłych druhów, nie zabrakło także przybyłych gości w osobach: starosta Stanisław Kubeł, wójt Dariusz Łukaszewski, prezes ZOG ZOSP RP Michał Kaczyński, komendant gminny Zdzisław Parzych i prezes honorowy ZOG ZOSP RP Stanisław Gadomski. Dziękujemy wszystkim za udział w zebraniu.

 

Dnia 09.02.2018 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP w Glebie. W trakcie obrad przedstawiono sprawozdanie z działalności za 2017 rok i sprawozdanie finansowe. Na wniosek Komisji Rewizyjnej jednogłośnie udzielono absolutorium zarządowi OSP. Dyskutowano także nad dalszym doposażeniem jednostki w brakujący sprzęt i ochrony osobiste dla strażaków. Jak co roku nie zabrakło także zaproszonych gości wśród których byli: Michał Kaczyński - prezes ZOG ZOSP RP, Zdzisław Parzych - komendant gminny, Dariusz Łukaszewski - wójt Gminy Kadzidło, Stanisław Kubeł - starosta pow. ostrołęckiego. Dziękujemy wszystkim strażakom za liczny udział w zebraniu.

  


LAST_UPDATED2
 
FOOTER_LINE1
FOOTER_LINE2 Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.

Losowa fotka

Linki

Gmina Kadzidło
Gmina KadzidłoZSOP RP
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RPOSP Kadzidłowww.moja-ostroleka.plTygodnik Ostrołęckistat4u