Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Akcje
Akcje 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 05 stycznia 2013 13:31

 
Dnia 20.12.2012 roku - o godz. 18.40 wyjazd alarmowy do pożaru domu letniskowego w miejscowości Grale kol. Łubniak. Pożar ugaszono podając 2 prądy wody w natarciu. W akcji brały udział OSP Kadzidło, OSP Dylewo. JRG PSP Ostrołęka i OSP Gleba. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 5-ciu strażaków.


Dnia 12.09.2012 roku - o godz 10.00 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Gleba. Gniazda zlokalizowane były w budynkach mieszkalnych na strychach i zagrażały mieszkańcom tych budynków. W akcji brało udział 3 strażaków. 


W dniu 10.09.2012 roku - o godz. 13.50 wyjazd alarmowy do pożaru lasu w miejscowości Piasecznia. Pożar ugaszono podając 2 prądy wody. Spaleniu uległo ok.  0.40 ha młodnika. W akcji brały udział jednostki OSP Wach, OSP Gleba i OSP Kadzidło. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 3 strażaków.


Dnia 08.09.2012 roku - o godz. 14.40 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek. Gniazda zlokalizowane były przy budynkach gospodarskich i zagrażały  mieszkańcom posesji. W akcji brało udział 4 strażaków


Dnia 03.09.2012 roku - o godz. 17.35 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Piasecznia. Gniazda zlokalizowane były w budynku gospodarskim i zagrażały  mieszkańcom posesji.. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


- o godz. 20,10 wyjazd alarmowy do miejscowości Chudek w celu usunięcia powalonego dzrzewa na drodze. Do akcji wyjechało 6-ciu                                           strażaków.
W dniu 22.08.2012 r. - o godz. 15,00 wyjazd alarmowy do miejscowości Chudek w celu usuwania skutków wichury. Działania straży polegały na zabezpieczeniu                                   budynku mieszkalnego, z którego silny wiatr zerwał dach. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


Dnia 21.08.2012 roku - o godz. 9.20 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowościach Chudek i Jeglijowiec. Gniazda zlokalizowane były w budynkach  gospodarskich i zagrażały mieszkańcom posesji. W akcji brało udział 4 strażaków.


Dnia 11.08.2012 roku - o godz. 17.00 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek. Gniazda zlokalizowane były w budynku mieszkalnym i zagrażały jego mieszkańcom.. W akcji brało udział 6-ciu strażaków. 


Dnia 09.08.2012 roku - o godz 19.00 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Gleba. Gniazda zlokalizowane były w budynku mieszkalnym i zagrażały jego mieszkańcom.. W akcji brało udział 4 strażaków. 

W dniu 03.08.2012 roku - o godz. 19.25 wyjazd alarmowy do pożaru lasu w miejscowości Piasecznia. Pożar zlokalizowano i ugaszono przy użyciu łopat oraz podając 2 prądy wody. W akcji uczestniczyła OSP Gleba w składzie 7-miu strażaków.


Dnia 02.08.2012 roku - o godz. 19.45 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek. Gniazda zlokalizowane były w budynku gospodarskim i zagrażały  mieszkańcom posesji.. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


W dniu 02.08.2012 r. - o godz. 08.35 wyjazd do usuwania drzew zagrażających bezpieczeństwu przy drodze w miejscowości Gleba. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


Dnia 02.08.2012 roku - o godz. 07.55 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Gleba. Gniazda zlokalizowane były w budynku gospodarskim i zagrażały  mieszkańcom posesji.. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


Dnia 01.08.2012 roku - o godz. 17.55 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Piasecznia. Gniazda zlokalizowane były w budynku mieszkalnym i zagrażały jego mieszkańcom.. W akcji brało udział 5-ciu strażaków. 


W dniu 31.07.2012 r. - wyjazd do usuwania skutków wichury w miejscowości Gleba. Działania polegały na usuwaniu powalonych drzew na bydynek gospodarczy i rozbiórce innego budynku (stodoła), który nie nadawał się do naprawy po przejściu wichury. W akcji uczestniczyły JRG PSP Ostrołęka - 2 i OSP Gleba.


Do pierwszych dwóch zdarzeń korzystano z drabiny samochodowej z JRG PSP Ostrołęka. W akcjach uczestniczyło 5-ciu strażaków z naszej                                 jednostki i dwóch z JRG PSP Ostrołęka.
- o godz. 18.15 usuwanie załamanego i zwisającego grubego konaru drzewa przy drodze wiazdowej na jedną z posesji w Glebie.
- o godz. 17.05 wezwanie do akcji gaszenia ognia przy transformatorze w miejscowości Piasecznia.
-  o godz. 15.10 wyjazd do usunięcia powalonego drzewa, które zagrażało budynkowi mieszkalnemu w Piaseczni.
Dnia 30.07 2012 roku - o godz. 13.25 wyjazd do usunięcia drzewa zagrażającemu bezpieczeństwu przy drodze w miejscowości Gleba.


W dniu 29.07.2012 roku w godzinach popołudniowych przeszła potężna wichura z ulewnym deszczem przez naszą miejscowość. W wyniku nawałnicy połamanych zostało wiele drzew, które tarasowały drogi i zrywały linie energetyczne. O godz. 14.20 do akcji usuwania skutków nawałnicy ruszyło 10-ciu strażaków z naszej jednostki. Działania polegały na usuwaniu połamanych drzew tarasujących lokalne drogi w miejscowościach Chudek, Gleba i Piasecznia. W Piaseczni usuwano także drzewa zagrażające powaleniem na budynek mieszkalny. W sumie tego dnia nasi strażacy wyjeżdzali do zdarzeń 4 razy.


W dniu 24.07,2012 r. - wyjazd do miejscowości Kadzidło w celu usuwania skutków pożaru domu mieszkalnego. Działania polegały na usunięciu resztek spalonego dachu, uprzątnięciu gruzu wawnątrz i na zewnątrz budynku. W akcji brało udział 7-miu strażaków z naszej OSP.


Dnia 21.07.2012 roku o godz. 13.55 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Gleba. Gniazda znajdowały się w budynku inwentarskim. Latające owady stwarzały zagrożenie mieszkańców posesji. W akcji uczestniczyło 5-ciu strażaków.


W dniu 18.07.2012 r. -  o godz. 14.50 wyjazd do do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek 70. Gniazda znajdowały się w gara.zu, a latające owady stwarzały zagrożenie dla mieszkańców posesji. W akcji brało udział 6-ciu strażaków. 


W dniu 17.07.2012 r. -  o godz. 10.45 wyjazd do do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek 23. Gniazda znajdowały się na strychu domu miedzkalnego, a latające owady stwarzały zagrożenie dla jego mieszkańców. W akcji brało udział 5-ciu strażaków. 


Dnia 14.07.2012 roku o godz. 14.25 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Gleba 51. Gniazda znajdowały się na strychu budynku mieszkalnego. Latające owady stwarzały zagrożenie dla jego mieszkańców. W akcji uczestniczyło 4 strażaków.


Dnia 10.07.2012 roku o godz. 16.00 wyjazd alarmowy do pożaru lasu w obrębie Gleba - Piasecznia - Jeglijowiec. Pożar zlokalizowano i ugaszono. W akcji uczestniczyły jednostki OSP Gleba, OSP Kadzidło -2, JRG PSP Ostrołęka, OSP Dylewo i OSP Wach. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 5-ciu strażaków.


W dniu 07.07.2012 r. - wyjazd alarmowy do usuwania skutków burzy, która przszła przez nasz rejon. Działania polegały na usunięciu złamanego drzewa, które tarasowało drogę powiatową w miejscowości Jeglijowiec. Drzewo usunięto i posprzątano połamane gałęzie. W akcji brało udział 6-ciu strażaków.


- wyjazd alarmowy do miejscowości Siarcza Łąka w celu poszukiwania zaginionej osoby. Do akcji wyjechało 6-ciu strażaków. Zaginiona osoba odnalazła się.
W dniu 03.07.2012 r. - gotowość bojowa do wyjazdu do pożaru w miejscowości Tatary - odwołanie wyjazdu przez MSK.


Dnia 26.05.2012 roku ogodz. 15.20 wijazd alarmowy do pożaru lasu pomiędzy miejscowościami Piasecznia - Gleba. Pożar zlokalizowano i ugaszono podając 4 prądy wody. W akcji uczestniczyły jednostki: OSP Gleba, OSP Kadzidło-2, OSP Dylewo, OSP Wach i 1 zastęp JRG PSP Ostrołęka. Z naszej OSP wyjechało do akcji 7-miu strażaków.


Dnia 10.05.2012 r. o godz. 9.55 wyjazd do lkwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek. Gniazda były zlokalizowane na strychu budynku mieszkalnego. Do akcji wyjechało 4 strażaków.


Dnia 06.05.2012 r. o godz. 1.40 wyjazd do pożaru budynku gospodarczego (stodoła) w miejscowości Kadzidło-Podgatka. W akcji gaśniczej brały udział JRG PSP Ostrołęka, OSP Kadzidło, OSP Wach, OSP Dylewo i OSP Gleba. Znaszej jednostki do akcji wyjechało 6-ciu strażaków.


Dnia 01.04.2012r. około godz. 1.30 ktoś zrobił nam " prima aprilisowy " żart włączając syrenę alarmową włącznikiem, który ma służyć do alarmowania o nagłych wypadkach i zdarzeniach, a nie do zabawy i budzenia ludzi w środku nocy. Osoba, która to zrobiła niech się zastanowi nad swoją bezmyślnością i postawą wobec innych ludzi, w myśl znanego powiedzenia "Nie czyń nikomu tego co tobie niemiłe".


Dnia 27.03.2012r. - wyjazd do akcji poszukiwania zaginionego dziecka w miejscowości Kadzidło. W poszukiwaniach brały udział jednostki OSP Gleba, OSP Wach, OSP Kadzidło i funkcjunariusze policji. Dziecko odnalazło się w domu dziadków w miejscowości Strzałki. Z naszej jednostki wyjechało 5 strażaków.


W dniu 23.03.2012 r. - wyjazd do pożaru traw w miejscowości Kierzek. Pożar rozprzestrzeniał się w niedostępnym podmokłym terenie na łąkach nad Omulwią, brak możliwości dojazdu wozów bojowych. Pożar opanowano i ugaszono w przeciągu ok. 3 godzin. W akcji uczestniczyły OSP Gleba, OSP Kadzidło, OSP Baranowo, OSP Brodowe Łąki. W czasie akcji dotarł także samochód operacyjny z PSP Ostrołęka. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 6 strażaków.


Dnia 11.03.2012r. - wyjazd do wypadku w miejscowości Gleba. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku i kierowaniu ruchem. W akcji brały udział jedniotki: JRG  PSP Ostrołęka, OSP Kadzidło i OSP Gleba. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 4 strażaków.

 

 

Wykaz druhów biorących udział w akcjach w 2012 roku.

1.  Adam Dawid                     I   I I I I I I                      I I I I IIII Z

2.  Krzysztof Dawid              Z

3.  Jarosław Olk                              I                                              Z

4.  Leszek Tyc                          I   I   I         I I    I      I    I   I

5.  Adam Tabaka              I      I     I I I            I I                  III Z

6.  Dorota Tabaka                        I I           I    I              I     I I

7.  Piotr Murach                       I I             I I I I                 I I

8.  Henryk Gut                       I                          I I I I I I I   III

9.  Jerzy Gut                             I          I      I       I I

10. Zdzisław Giers                                            I I I I I I     I IIIIII

11. Diana Zawalich             I I                               I

12. Tadeusz Woźniak           

13. Tomasz Pokora            I I   I   I       I I I I I I I I I I     IIIIIII Z

14. Zdzisław Pokora        I I   I I I I I I I I I I I I I I    I I I   IIIIII Z      

15. Mariusz Suchecki         I I     I   I    I I         I                          Z

16. Przemysław Grala       I I      I   I                 I      I I I   IIII

17. Karol Deptuła             I     I    I      I   I               I      I I I I       Z

18. Rafał Staśkiewicz        I                          I                             Z

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 18:04
 
Copyright © 2019 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.