Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Wydarzenia
Wydarzenia 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 05 stycznia 2013 13:38W dniu 28.12.2012 roku o godz. 19.00 w świetlicy wiejskiej w Glebie odbyło się spotkanie opłatkowe strażaków z OSP Gleba. W spotkaniu uczestniczyli strażacy z naszej jednostki oraz goście, wójt Dariusz Łukaszewski i przewodniczący Rady Gminy Jacek Płoski. Zdjęcia w galerii.( Kliknij tu, aby przejść do zdjęć


W dniu 28.11.2012 roku odbyło się przekazanie sprzętu strażackiego przez wójta Gminy Kadzidło p. Dariusza Łukaszewskiego, prezesa ZG ZOSP w Kadzidle dh. Michała Kaczyńskiego i komendanta gminnego OSP dh.Zdzisława Parzycha dla jednostki OSP Gleba. Zdjęcia w Galerii. ( Kliknij tu, aby przejść do zdjęć )


Listopad 2012r. - kończy się finalizowanie zakupów dla OSP Gleba. Z pieniędzy pozyskanych od pana Starosty powiatu ostrołęckiego, Marszałka sejmiku wojewódzkiego, dotacji z MSWiA, funduszy gminnych oraz własnego wkładu zakupiono następujący sprzęt: Motopompę PO-5, Motopompę szlamową WT-30X, Agregat prądotwórczy ETMC - 7000 3-fazowy, Radiotelefon Motorola GP 360, 3 pary butów gumowych"Oficer". Oficjalne przekazanie sprzętu nastąpi w dniu 28.11.2012 roku w Urzędzie Gminy w Kadzidle.


Dnia 09.11.2012 roku po 2 tygodniach nasz samochód powrócił z naprawy. 


W dniu 26.10.2012 roku nasz samochód STAR 200 został przekazany do warsztatu naprawczego w celu naprawy lub przekładki innego silnika, ponieważ od dłuższego czasu słychać było w nim jakieś stukanie i widoczne było silne dymienie z rury wydechowej.


Jak wcześniej zapowiadano w Kościele parafialnym w Olszewie-Borkach odprawiała się Msza Św, za zmarłych strażaków z powiatu ostrołęckiego, w której uczestniczyła delegacja z naszej jednistki w składzie 4 osobowym. Wcześniej tego samego dnia zapalono znicze na grobach zmarłych strażaków z OSP Gleba.


W dniu 06.10.2012 roku o godz. 19.00 w kościele parafialnym w Olszewie-Borkach odbędzie się jak co roku, Msza Św. za zmarłych strażaków z powiatu ostrołęckiego. Chętnych strażaków z OSP Gleba, którzy chcą uczestniczyć we Mszy Św. proszę wcześniej o kontakt do prezesa.


Zgodnie z planem 18.09.2012 roku odbyły się ćwiczenia strażackie jednostek OSP z gminy Kadzidło. W ćwiczeniach brały udział jednostki OSP Kadzidło - 2, OSP Wach, OSP Dylewo i OSP Gleba. Przydzielone zadania poszczególnym jednostkom zostały wykonane. Obok ćwiczących strażaków nie zabrakło obserwatorów i gości, wśród których znalazł się i pan wójt Dariusz Łukaszewski, który wygłosił krótkie ale treściwe przemówienie dziękując strażakom za ofiarną i bezinteresowną służbę oraz niesienie pomocy ludziom w potrzebie. Całość zakończyła się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku obok zbiornika przeciwpożarowego w Piaseczni. 


Dnia 18.09.2012 roku będą przeprowadzone ćwiczenia strażackie "zgrywające" dla jednostek OSP z Gminy Kadzidło. Ćwiczenia odbędą się w kompleksie leśnym Piasecznia - Gleba. Koncentracja sił i środków nastąpi w Piaseczni na placu przy sklepie, następnie odprawa - przydzielenie zadań poszczególnym jednostkom, wyjazd na ćwiczenia, a po wykonaniu zadań ognisko przy zbiorniku przeciwpożarowym w Piaseczni. Zbiórka przed wyjazdem ok. godz. 13.10. Pełna obsada samochodu bierze udział w ćeiczeniach, pozostali jako obserwatorzy.


W dniu 26.08.2012 roku w strugach deszczu odbyły się zawody pożarnicze w miejscowości Lelis. W klasyfikacji gminnej nasza drużyna zajęła 2-gie miejsce za drużyną z Kadzidła, a przed Dylewem i Wachem. Poziom zawodów był wysoki, o czym świadczą wyniki. W ubiegłym roku zdobyliśmy 128 pkt. i dało nam to 1 miejsce w gminie, a obecnie 120 - pkt. tylko drugie. Gdyby nie punkty karne mielibyśmy 1 miejsce razem z Kadzidłem.


Dnia 26.08.2012 roku w Lelisie odbędą się gminne zawody strażackie. Trwa kompletowanie drużyny, a jak wypadniemy w tym roku to czas pokaże.


W dniu 01.08.2012 r. - o godz. 17.00 w 68 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na czas 1 minuty włączono syreny alarmowe. Nasza jednostka też przyłączyła się do tej akcji.


Dnia 07.07.2012 roku nasza druhna Diana wstąpiła w związek małżeński, Z tej okazji druhowie z naszej jednostki zrobili Jej niespodziankę w postaci bramy weselnej w drodze do ślubu, na której to pani młoda wraz ze swoim przyszłym mężem, (który też jest strażakiem tylko z innej jednostki) musieli się wykazać znajomością z udzielania pierwszej pomocy. Powodzenia na nowej drodze życia...


W dniu 07.06.2012 roku grupa druhów z naszej jednostki czynnie uczestniczyła w uroczystościach Bożego Ciała w Kadzidle, którym przewodniczył ks. biskup Stanisław Stefanek. 


Dnia 23.05.2012 roku do naszej jednostki przybyła inspekcja z PSP Ostrołęka, której zadaniem było sprawdzenie gotowości bojowej w naszej OSP. Na sygnał syreny alarmowej do remizy przybyło 8-miu strażaków. Cała kontrola wypadła na ocenę dobrą.


W dniu 12.05.2012 roku w Kadzidle odbyła się uroczystość z okazji 100 lat istnienia OSP Kadzido połączona z obchodami Dnia Strażaka. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Kadzidle, a następnie przemarsz pododdziału do strażnicy. Uroczysta odprawa, przemówienia zaproszonych gości i wręczenie odznaczeń zasłużonym druhom OSP z terenu całej Gminy Kadzidło. W uroczystości uczestniczyły także delegacje z sąsiednich gmin i jednostek: Myszyniec, Wykrot, Łyse, Lelis, Baranowo, Ostrołęka. Z naszej jednostki odznaczeni zostali druhowie: Dawid Henryk - Złoty medal, Murach Kazimierz, Pokora Zdzisław - Srebrny Medal, Dawid Adam, Pokora Tomasz - Brązowy Medal, Suchecki Mariusz, Tyc Leszek - Wzorowy Strażak, Tabaka Tadeusz - Odznaka Za Wysługę Lat XXXX , Gut Henryk - Odznaka Za Wysługę Lat XXX, Pokora Tomasz - Odznaka Za Wysługę Lat V. Po uroczystej odprawie wszyscy udali się na strażacki poczęstunek.


Dnia 16.04.2012 roku w Ostrowi Mazowieckiej odbył się Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Drugie miejsce przypadło Karolinie Kuzia uczennicy szkoły podstawowej, która pochodzi z naszej miejscowości - gratulujemy i życzymy powodzenia w Turnieju ogólnopolskim, który odbędzie się  w Wiśle.


W dniu 13.04.2012 r. odbyło się zebranie w sprawie przedłużenia umowy na wynajem budynku OSP pod sklep. Na zebraniu ustalono, że przedłuża się umowę najmu na okres od 01.05.2012 do 30.04 2015 roku i jednocześnie ustalono wysokość czynszu na sumę 800 zł miesięcznie.


Dnia 02.04.2012 roku druchowie z naszej jednostki wzięli udział w czuwaniu podczas Mszy św. odprawionej w kościele parafialnym w Kadzidle, z okazji 7- mej rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II, naszego rodaka i Wielkiego Polaka. Uroczystość Mszy św. połączona była z akademią o życiu Papieża, pięknie przygotowaną przez młodzierz szkolną. Dziękujemy niezawodnym strażakom za przybycie.


Dnia 26.03.2012 roku zakupiono ze środków własnych następujący sprzęt i umundurowanie: węże ssawne 2szt., smok ssawny 1szt., kurtki OSP 6szt., koszule kr. 3szt., sznury do koszul 3szt., sznury do mundurów 3szt., dystynkcje do kurtek 5szt.


W dniu 13.02.2012 r. technicy z Agencji Ochrony TARCZA dokonali wymiany syreny zewnętrznej systemu alarmowego w naszym garażu OSP. Stara syrena uległa zniszczeniu podczas wyjazdu do akcji, gdy sylny podmuch wiatru uderzył w nią drzwiami.

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 18:09
 
Copyright © 2019 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.