Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Akcje
Akcje 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 05 stycznia 2014 13:07

Dnia 04.04.2013 roku - OSP Gleba wyjeżdżała trzykrotnie do połamanych drzew z powodu intensywnych opadów śniegu. Połamane drzewa tarasowały drogi powiatowe: Gleba - Jeglijowiec, Gleba - Chudek i Gleba - Kierzek. W Chudku wyciągano także samochód, który wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Ogółem w 3 - ech wyjazdach uczestniczyło 3 razy po 6 strażaków.


Dnia 22.04.2013 roku - wyjazd alarmowy do pożaru lasu w miejscowości Chudek. Pożar zlokalizowano i ugaszono podając 2 prądy wody. Spaleniu uległo ok. 0,05 - 0,10 ha poszycia leśnego w lesie prywatnym. W akcji uczestniczyła jednostka OSP Gleba w składzie 4 strażaków.


Dnia 10.05.2013 roku - wyjazd do miejscowości Chudek w celu udrożnienia zatkanego przepustu drogowego. Przepust zlokalizowano i udrożniono przy pomocy bosaka i łopat, następnie przepłukano wodą pod ciśnieniem. W akcji uczestniczyło 3 strażaków.


Dnia 18.05.2013 roku  o godz. 12,35 - wyjazd alarmowy do pożaru lasu w miejscowości Piasecznia. Pożar zlokalizowano i ugaszono podając 4 prądy wody. Spaleniu uległo ok. 0,5 ha poszycia leśnego. W akcji uczestniczyły jednostki OSP Gleba, OSP Dylewo, PSP Ostrołęka i OSP Kadzidło. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 6 strażaków.


Dnia 09.06.2013 roku o godz. 12,45 wyjazd alarmowy do miejscowości Strzałki. Zgłoszenie - pożar budynku mieszkalnego. Po przybyciu na miejsce okazało się silne zadymienie mieszkania z powodu spalenia się przygotowywanej potrawy na patelni co spowodowało zatrucie mieszkańca tego budynku. Działania polegały na wyniesieniu poszkodowanego na zewnątrz i udzielenie pierwszej pomocy oraz przewietrzeniu mieszkania. W akcji uczestniczyły jednostki : OSP Kadzidło,  OSP Gleba i PSP Ostrołęka. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 6 strażaków.


Dnia 25.06.2013 roku po przejściu ulewnego deszczu, wyjazd do wypompowywania wody z zalanej piwnicy w jednym z domów mieszkalnych w miejscowości Gleba. Do akcji wyjechało 5 strażaków.


Dnia 28.06.2013 r. - o godz. 20.05 wezwanie do wyjazdu w celu poszukiwania zaginionego dziecka w miejscowości Kuczyńskie. Po kilku minutach w czasie wyjazdu do akcji alarm odwołano z MSK, ponieważ dziecko się odnalazło. Do akcji wyjeżdżało 6 strażaków.


Dnia 23.07.2013 roku - wyjazd alarmowy do pożaru w miejscowości Gleba. Pożar rozprzestrzeniał się na drodze torfowej przebiegającej przez łąki w terenie nie dostępnym dla pojazdów gaśniczych. W celu ugaszenia pożaru zadysponowano 3 jednostki OSP Gleba, OSP Kadzidło i OSP Baranowo. W trakcie działań gaśniczych rozwinięto linię zasilającą w wodę na odcinku ok. 700 m. Z uwagi na porę nocną po wstępnym przygaszeniu pożaru działania zakończono. Następnego dnia wznowiono działania gaśnicze, w których uczestniczyły 4 zastępy strażaków, tj: JRG PSP Ostrołęka, OSP Kadzidło, OSP Wach i OSP Gleba. Po gruntownym przelaniu wodą i przekopaniu pogorzeliska pożar ugaszono i działania zakończono.


Dnia 26.07.2013 r. - o godz. 18.35 wyjazd alarmowy do pożaru lasu w kompleksie leśnym pomiędzy miejscowościami Gleba i Jeglijowiec. Pożar zlokalizowano i ugaszono podając 2 prądy wody. W akcji uczestniczyły jednostki OSP Gleba i OSP Kadzidło. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 6 strażaków.


Dnia 09.08.2013 roku - o godz.18.35 wyjazd alarmowy do pożaru stodoły w miejscowości Kierzek. Pożar powstał po uderzeniu pioruna, ale dzięki szybkiej reakcji domowników i sąsiadów pożar przygaszono w zarodku. Po przybyciu straży dogaszono tlące się siano i nadpaloną więźbę dachową. Do akcji przyjechały jednostki OSP Gleba, OSP Wach, OSP Kadzidło, OSP Dylewo i JRG PSP Ostrołęka. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 6 strażaków.


Dnia 24.08.2013 roku - wyjazd do likwidacji gniazda os w miejscowości Gleba. Gniazda zlokalizowane były na strychu budynku inwentarskiego, a owady zagrażały mieszkańcom posesji. Gniazda wraz z owadami usunięto i zlikwidowano. Do akcji wyjechało 4 strażaków.


Dnia 17.09.2013 roku - o godz. 17.30 wyjazd alarmowy do miejscowości Chudek w celu likwidacji gniazda szerszeni, które zlokalizowane było w budynku mieszkalnym pod podłogą. Po wycięciu otworu gniazdo i owady zlikwidowano. W akcji brało udział 5 strażaków.Dnia 21.09.2013 roku - o godz. 14.20 wyjazd do miejscowości Chudek w celu likwidacji gniazda szerszeni. Gniazdo było usytuowane za podbitką przy domu mieszkalnym. Po częściowym demontażu podbitki gniazdo zlikwidowano, następnie podbitkę przywrócono do stanu pierwotnego. Do akcji wyjechało 4 strażaków.


Dnia 27.09.2013 roku - godz. 12.40 wyjazd alarmowy do pożaru w miejscowości Piasecznia. Pożar zlokalizowany był w barakowozie, który stał w lesie przy jednym z gospodarstw i służył myśliwym podczas polowań. Pożar ugaszono podając 1 prąd wody. W akcji uczestniczyły jednostki: OSP Kadzidło, OSP Gleba i JRG PSP Ostrołęka. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 4 strażaków.


Dnia 28.12.2013 roku  - godz. 13.40 wyjazd alarmowy do pożaru w miejscowości Kierzek. Ogień obejmował teren niedostępny dla wozów bojowych na łąkach nad rzeką Omulew, dlatego spory odcinek drogi strażacy musieli pokonać pieszo, żeby ugasić ogień.  Paliły się suche trawy i trzciny, które są siedliskiem rzadkich gatunków ptaków.  Po mimo licznych apeli o nie wypalanie traw, nadal zdarzają się takie bezmyślne zdarzenia, które niszczą przyrodę i naciągają gminy na niepotrzebne koszty związane z akcją strażaków. Gdyby obciążyć kosztami akcji tego, który podpalił, to drugim razem głęboko by się zastanowił zanim wyciągnął by zapałki z kieszeni. W akcji brały udział jednostki OSP Gleba, OSP Baranowo i OSP Bakuła. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 6 strażaków.

Wykaz druhów biorących udział w akcjach w 2013 roku.

1.  Adam Dawid             IIIZIIII  

2.  Krzysztof Dawid       Z     

3.  Jarosław Olk              ZII  

4.  Leszek Tyc              III     

5.  Adam Tabaka          IIIIIIZIIII

6.  Dorota Tabaka         

7.  Piotr Murach            IIIIII      

8.  Henryk Gut              IIIIIIIIIIII  

9.  Jerzy Gut                  I

10. Zdzisław Giers       IIIIIIIII         

11. Diana Zawalich

12. Tomasz Pokora     IIIIIZIIIIIIII     

13. Zdzisław Pokora   IIIIIIZIIIIIIII 

14. Mariusz Suchecki  Z      

15. Przemysław Grala  IIIIIIII   

16. Karol Deptuła         IIIIIII

17. Rafał Staśkiewicz   I

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 18:04
 
Copyright © 2019 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.