Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Zawody Strażackie
Wieści RSS
Zawody strażackie PDF Print Email
Written by   
DATE_FORMAT_LC2

Czerwiec 2007r. po raz pierwszy drużyna OSP Gleba brała udział w zawodach sportowo-pożarniczych, które odbyły się w Kadzidle. Nasza drużyna zajęła 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

 


Czerwiec 2008r. zawody sportowo-pożarnicze odbyły się w Lelisie. Drużyna OSP Gleba zajęła 2 miejsce zaraz za OSP Kadzidło.

 


Czerwiec 2009r. W strugach deszczu odbyły się zawody w Łysych. Z powodu niesprzyjającej pogody, przeprowadzono tylko tzw. bojówkę. Drużyna OSP Gleba zajęła 2 miejsce.  Sztafeta pożarnicza zawsze lepiej nam wychodzi.

 


Strażacy z naszej OSP zajęli 3 miejsce w gminnych zawodach pożarniczych, które odbyły się w Kadzidle 27.06.2010r. Mogło być lepiej - złośliwość rzeczy martwych.......

 


W czerwcu 2011 roku zawody strażackie odbędą się prawdopodobnie w

Baranowie, więcej informacji w póżniejszym terminie.

12.06.2011 roku gminne zawody strażackie w Baranowie, a 19.06.2011 roku powiatowe w Ostrołęce - trwa kompletowanie składu drużyny.

 

 

Dnia 12.06.2011 roku nasza drużyna zajęła 1- miejsce z wynikiem128,1pkt, na gminnych zawodach sportowo-pożarniczych, które odbyły się w Baranowie.  Po raz pierwszy w historii naszych startów zajęliśmy 1- miejsce pokonując drużyny z Kadzidła - 2, Wachu -3, i Dylewa - 4. W klasyfikacji ogólnej na 16-ście startujących drużyn z czterech gmin zajęliśmy 2-miejsce zaraz za Baranowem - wiadomo gospodarzowi trzeba ustąpić....

 

 

Dnia 19.06.2011 roku na powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych w Ostrołęce, na startujących 18 drużyn z całego powiatu zajeliśmy 6 - miejsce z wynikem 121pkt. Był to pierwszy nasz start w zawodach powiatowych.

 

 

W dniu 26.08.2012 roku w strugach deszczu odbyły się zawody pożarnicze w miejscowości Lelis. W klasyfikacji gminnej nasza drużyna zajęła 2-gie miejsce za drużyną z Kadzidła, a przed Dylewem i Wachem.Poziom zawodów był wysoki, o czym świadczą wyniki. W ubiegłym roku zdobyliśmy 128 pkt. i dało nam to 1 miejsce w gminie, a obecnie 120 - pkt. tylko drugie. Gdyby nie punkty karne mieli byśmy 1 miejsce razem z Kadzidłem.

 

Dnia 16.06.2013 roku w Łysych odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. W zawodach startowało 17 drużyn z 4 gmin. Z gminy Kadzidło startowały OSP Kadzidło, OSP Dylewo, OSP Wach i OSP Gleba. W klasyfikacji gminnej OSP Gleba zajęła I miejsce z wynikiem 112 pkt. wyprzedzając OSP Kadzidło II miejsce 133 pkt, a OSP Dylewo i OSP Wach nie ukończyły tzw. bojówki. W klasyfikacji ogólnej OSP Gleba zajęła III miejsce za OSP Lelis 111 pkt, i OSP Ostrołęka 111,4 pkt. Tak więc OSP Gleba przegrała tylko o jedną sekundę z drużynami, które startowały na pompach o większej wydajności i zajęły I  i II miejsce. Gratulacje!!!

 


Dnia 23.06.2013 roku w Ostrołęce odbyły się powiatowe zawody sportowo - pożarnicze, w których startowało 17 drużyn męskich, 2 drużyny żeńskie i 1 drużyna młodzieżowa. W klasyfikacji drużyn męskich zwyciężyła drużyna OSP Ostrołęka - 110,4 pkt, drugie miejsce OSP Gleba - 110,6 pkt, trzecia była OSP Troszyn - 112 pkt, a czwarta OSP Kadzidło - 114p pkt. Jest to historyczne wydarzenie dla OSP Gleba, ponieważ po raz pierwszy drużyna zajęła tak wysokie miejsce w zawodach pożarniczych. Gratulacje!

 

Dnia 06.07,2014 roku w Kadzidle odbyły się zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z rejonu 4 gmin kurpiowskich: Baranowo, Kadzidło, Lelis i Łyse. W klasyfikacji gminnej drużyna OSP Gleba zajęła 2 miejsce z wynikiem 118 pkt tuż za drużyną z Kadzidła 115 pkt.

 

Dnia 14.06.2015 roku w Lelisie odbyły się zawody strażackie, w których startowały drużyny z gmin Kadzidło, Lelis i Łyse. Niestety z powodu braków kadrowych nasza jednostka nie wystawiła w tych zawodach swojej drużyny.

 

Dnia 21.06.2015 roku w Ostrołece odbyły się powiatowe zawody strażackie, w których wystartowało 18 drużyn męskich i 3 kobiece. Zwyciężyła drużyna OSP Ostrołęka przed OSP Lelis i OSP Myszyniec. Nasza drużyna nie obroniła 2 miejsca z poprzednich zawodów i ostatecznie zajęła 11 miejsce. Taki wynik jest napewno konsekwencją wymuszonych zmian w drużynie i zbyt małą ilością ćwiczeń przed zawodami.

 

Dnia 26.06.2016 roku w Łączkach gm. Łyse odbyły się zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek z gmin: Lelis, Kadzidło i Łyse. Z naszej gminy startowały 4 drużyny: Osp Dylewo, Osp Gleba, Osp Kadzidło i Osp Wach. W klasyfikacji końcowej I miejsce zajęła drużyna Osp Kadzidło - 115pkt., II miejsce Osp Dylewo - 118 pkt, III miejsce Osp Gleba - 122 pkt, IV miejsce Osp Wach - ? pkt.

 

W dniu 04.06.2017 roku w Dylewie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z gmin Łyse, Kadzidło i Lelis. Z gminy Kadzidło startowało 4 drużyny:  OSP Dylewo, OSP Gleba, OSP Kadzidło i OSP Wach. W ogólnej klasyfikacji (sztafeta + bojówka) zwyciężyła drużyna z OSP Dylewo, drugie miejsce OSP Wach, trzecie OSP Kadzidło, czwarte OSP Gleba. Poza Dylewem 110,2 pkt, różnice punktowe minimalne w kolejności 119,5- Wach, 121,7- Kadzidło, 123,4- Gleba. Gratulacje dla zwycięzców.

 


 

 

 


LAST_UPDATED2
 
FOOTER_LINE1
FOOTER_LINE2 Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.

Losowa fotka

Linki

Gmina Kadzidło
Gmina KadzidłoZSOP RP
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RPOSP Kadzidłowww.moja-ostroleka.plTygodnik Ostrołęckistat4u