Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Wydarzenia
Wydarzenia 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 26 stycznia 2012 11:50

W dniu 14.11.2010r. odbyło się uroczyste otwarcie Remizy Strażackiej w Kadzidle. Po uroczystej Mszy św. strażacy i zproszeni goście wraz z księdzem dziekanem przemaszerowali do Remizy. Po przemówieniach, odznaczeniach i przecięciu wstęgi nastąpiło poświęcenie budynku przez ks. dziekana Mariana Niemyjskiego. Następnie wszyscy zwiedzali nowy budynek, kierując się na strażacki poczęstunek, który był przygotowany w sali nowej remizy. W uroczystości uczestniczyli druhny i druhowie z naszej jednostki.W dniu 11.11.2010r. w kościele w Łysych odprawiona została msza św. za wszystkich zmarłych strażaków z powiatu ostrołęckiego. We mszy uczestniczyło około 30 pocztów sztandarowych i wielu strażaków z różnych jednostek OSP. Była także delegacja z naszej jednostki w składzie 5-cio osobowym.W dniu 25.10.2010r. przprowadzono lekcje pokazowe dla uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych w Glebie i w Kierzku. W ramach lekcji druhowie z naszej OSP zaprezentowali sprzęt znajdujący się na samochodzie bojowym GBA STAR 244 służący do gaszenia pożarów, sprzęt do ratownictwa medycznego, system łączności, oraz ochrony osobiste dla strażaków - ubrania specjalne używane podczas akcji. Pokaz cieszył się sporym zainteresowaniem wśród dzieci, które także wykazały się wiedzą np. podając prawidłowo numer alarmowy do straży 998. W pokazach uczestniczyli druhowie Adam Dawid, Dorota Tabaka, Tomasz Pokora i Zdzisław Pokora.W dniu 16.10.2010r. odbył się pogrzeb druha Józefa Marzewskiego z OSP Kadzidło. Druh Józef Marzewski dawniej pełnił funkcję komendanta gminnego. W uroczystości pogrzebowej uczestniczyła delegacja z naszej jednostki, wielu strażaków z jednostek naszej Gminy i z jednostek sąsiednich Gmin, a także delegacja Zarządu powiatowego i PSP z Ostrołęki.W dniu 05.09.2010r. druhowie i druhny z naszej jednostki włączyli się w akcję oddania krwi, która była zorganizowana przez RCKiK przy współpracy z Kurpiowskim Klubem Krwiodawców z Gleby. Akcja odbyła się w Kadzidle przy okazji Niedzieli Kadzidlańskiej.W dniu 21.08.2010r. po dwóch tygodniach polscy strażacy powrócili z Rosji. Polacy opanowali pożary w swoim rejonie i przekazali tereny ugaszone pod kontrolę lokalnym strażakom rosyjskim. W dowód wdzięczności za pomoc w walce z żywiołem, otrzymali medale i skromne upominki od gubernatora obwodu riazańskiego. W Polsce zostali przywitani w Suwałkach przez komendanta głównego PSP, następnie rozjechali się do swoich jednostek.W dniu 20.08.2010r. w Ostrołęce odbył się pogrzeb druha Zdzisława Rmiszewskiego byłego prezesa Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Ostrołęce, a ostatnio członka Zarządu Głównego ZOSP RP. W pogrzebie uczestniczyło wiele delegacji jednostek OSP z całego powiatu w tym także z naszej OSP. Na pogrzeb przybyli przedstawiciele władz państwowych, wiceminister MSWiA, komendant główny PSP i przedstawiciele PSL, do którego należał druh Zdzisław Remiszewski.W dniu 18.08.2010r. polscy strażacy zakończyli działania bojowe przy gaszeniu pożarów lasów i torfowisk w Rosji. Polacy prowadzili działania w obwodzie riazańskim ok. 200 km. na pd-wschód od Moskwy. Powrót do kraju planowany na 21.08.2010r.W dniu 07.08.2010r. druh z naszej jednostki Tomasz Pokora, który pracuje w PSP Ostrołęka wraz z pięcioma innymi strażakami wyjechał do akcji gaszenia pożarów w Rosji. Jeden zastęp z Ostrołęki wszedł w skład całego batalionu strażackiego, który składał się z ponad 40-tu pojazdów ratowniczo-gaśniczych.W dniu 01.08.2010r. o godzinie "W" (17) zawyły syreny alarmowe na pamiątkę 66 rocznicy  wybuchu Powstania Warszawskiego. Nasza jednostka także przyłączyła się do upamiętnienia tej chwili.
W dniu 31.07.2010r. jeden z naszych druhów wstępował w związek małżeński i z tej okazji nasi druhowie przy wyjeździe do panny młodej zrobili bramę strażacką, którą był bardzo zaskoczony. Filmik link http://www.youtube.com/watch?v=RSx6yfoD7hwW dniu 03.05.2010r. druhowie z OSP Gleba brali czynny udział w uroczystości Dnia Strażaka, które rozpoczęły się zbiórką w Kadzidle, następnie przemarsz do kościoła na Mszę Świętą, a potem przejazd do Strzałk na dalszą część uroczystości (zbiórka, przemówienia, podziękowania, odznaczenia i strażacki poczęstunek).
W dniu 11.04.2010 r. w celu uczczenia pamieci wszystkich, którzy zginęli w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem wraz z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim, w całej Polsce zawyły syreny alarmowe. Nasza jednostka też włączyła się do tej akcji.W dniach 03-05.04.2010r. w czasie świąt wielkanocnych druhny i druhowie z OSP Gleba w mundurach galowych brali czynny udział w uroczystościach kościelnych.W dniu 25.02.2010r. odbył się pogrzeb naszej druhny Agaty Pokora, która zginęła w wypadku samochodowym. W pogrzebie uczestniczyli strażacy w mundurach z naszej jednostki i z innych jednostek z całej gminy, a także delegacja OSP Łęg Przedmiejski i delegacja PSP z Ostrołęki.
Wydarzenia - 2010 rok.

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 18:09
 
Copyright © 2019 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.